je_suis_la_vie: (Default)
[personal profile] je_suis_la_vie
Історія одного плагіату. :) http://mysliwiec.dreamwidth.org/2337272.html


Tοй caмий виnaдοκ, κοʌи Λaттyaдy cnpиймaεш яκ οpиriнaʌ, a δοpтκa-xyεтκa яκ nʌariaтοpa. :)

Яκ жe ж цe, κypвa, чicтa na-κaцancьκи!!! I нeмa οтиx тynиx cтοnκaдpiв зi cʌοвaми npοфecοpa виκapδyвaниx нa eκpaнi... :D
I фiʌьм cnpиймaεтьcя дiйcнο яκ cтepиʌьнa aнтиcοвεччинa, aнтитοʌcтοεвщинa, aнтиδyʌraκοвщинa (яκ нe napaдοκcaʌьнο), aнтиnpοεοδpaжeнщiнa, aнтиδοpмeнтaʌьщинa, aнтиpycοвщинa.
Зapaзa, οцe i ε οтοй нenepeвepшeний iтaʌiйcьκий κiнeмaтοrpaф.

P.S. He тpeδa npο "κʌюκвy", я нe мοcκaʌь, щοδ ïï nοδaчити. Бaчy чиcтe миcтeцтвο вeʌиκοrο митця, κοтpий npaвиʌьнο вiдчyв ycю rниʌь pycccκοrοмipa, i я ryчнο nʌecκaю Aʌьδepтο Λaттyaдο cтοячи!

P.P.S. I щe тyт Зiнοчκa rapнюня, οтyт Зiнοчκa мeнi nοдοδaεтьcя. :)

P.P.P.S. І до теми про Шаріковщіну ще оце посилання доречно буде згадати
http://je-suis-la-vie.dreamwidth.org/209529.html

Date: 2016-03-27 09:13 am (UTC)
From: [personal profile] 0rest
Так ти що, за Шарікових?

І взагалі, тема, піднята тобою, спірна. Бо в фільмосправі (і не тільки в ній) є вже ціла вселенська традиція, успішні теми переспівувати. Для прикладу візьми того ж Куросави "Сім самураїв" і почитай, скільки разів його у різні часи на різні лади перекладали. До речі, я не проти, щоб і на українську тему такий переклад з’явився. І не тільки на козацьку, але й на сучасну, на бандитську, наприклад. У нас і історичного матеріалу на цю тему купа є.

Ще можна згадати "12", михуйлкова, який непогано стибрив ідею у тих же ж італійців. І т.д.

Так що ти це дарма, думаю. Це мистецтво, воно різне може бути, якщо в межах пристойного знаходиться. А тут межі витримані, припускаю. Але можу помилятися, бо оригіналу не бачив, каюся. Тобто, якщо номальний режисер вважає за честь, коли його твори переспівують, то коли їх перебріхують - може вважатися і образою. Тут погоджуюся.

Висновки? Висновків не буде, поки оригінал не подивлюся.

Date: 2016-03-28 07:12 pm (UTC)
From: [personal profile] 0rest
ну, читав колись якийсь розбір тої теми, з якого випливало, що імпортна хуйня - вона якимсь боком шарікова на підвищення ставить. У ньому, вони казали, шаріков - цілком нормальний продукт своєї епохи, а прохфєсор зазря його прітєсня, десь так.

Сам я цього не побачив, бо недодивився, бо мене нудити почало. А оригінальний твір тим більше читати не збираюся. Я мені що читати і без цього.

Бортківський фільм - якісний. Без всякого надрочування - він якісний. І несе саме такий сенс, як я його розумію, він повинен нести. А саме: бидло - воно бидло і є, як ти його не учи, чи не дресируй. Бо воно дурний пес, з поганою родослівною. Ось і усе.

Я тобі, звичайно, своїх уявлень не нав’язую. Кожен бачить те і так, як сам забажає. Просто от в мене саме таке бачення цього питання. І воно досить аргументоване, думаю.

Date: 2016-03-27 01:09 pm (UTC)
From: [personal profile] 0rest
що ж, майже продивився я цю імпортну хуйню. До 55-ї хвилини, до бридотної підерастичної вакханалії. Далі дивитися цю хуйню сенсу нормальним людям нема - і так все ясно.

Сам фільм - тупий, примітивний, відірваний від соцреальності чуть більше, ніж зовсім. До Бортківського йому як до неба рачки.

Захищати цю хуйню, а ще й пропагувати лиш через те, що вона не російська - верх примітивності. Справженє мистецтво не має ні кордонів, ні мови, тому що.

Шаріков - це збірний образ того бидла, яке вважає, що може керувати світом, а насправді є лиш тупим псом. Тупим, керованим зовні і примітивним. І якщо професори з цього шарікова бажають людину зробити, то Швондєри його лише використовують. Але лиш до моменту, коли, як вірно підмічено, ці ж шарікови їх не загризуть. На цьому швондєри завжди закінчуються.

Робити зі звіра людину - справа невдячна, це вся світова історія довела. За рідкісними винятками - воно того не вартує. Шарікови завжди залишаються шаріками.

Date: 2016-03-28 07:15 pm (UTC)
From: [personal profile] 0rest
книгу я не читав. Мені взагалі булгаков не подобається. Як і більшість россєянської т.зв. літератури.

Date: 2016-03-28 07:43 pm (UTC)
From: [personal profile] 0rest
Мені вистачило того, що читав, щоб зрозуміти що кількість прочитаного хламу ніколи не переходить в якість. Ну, крім зворотнього ефекту, коли від нього знудить - тоді, хіба. Тому й не збираюся читати. Фільму цілком достатньо.

Profile

je_suis_la_vie: (Default)
je_suis_la_vie

September 2017

S M T W T F S
     12
3456789
10 111213141516
17181920212223
24252627282930

Style Credit

Expand Cut Tags

No cut tags
Page generated Sep. 19th, 2017 10:28 pm
Powered by Dreamwidth Studios