je_suis_la_vie: (C'est La Vie)
[personal profile] je_suis_la_vie
Земля - це Україна!
Україна не продається!
І земля не продається!

Це має бути єдиним проукраїнським гаслом, яке буде визначальним і об'єднувальним для всіх різних типів думок.
Існує позиція бізнесу - продати землю. Існує позиція національної перспективи - забезпечити зростання і забезпечити соціальний, інфраструктурний розвиток. Я хотів би зупинитися коротко і стисло на п'яти тезах. Проукраїнської земельної політики. Отже.

Теза перша:
Заборонити торгівлю землею сільськогосподарського призначення. ВикупАти землю у громадян, отриману під час розпаювання може лише держава через спеціально створений Державний Земельний Банк. Хтось скаже, що немає грошей. Позавчора за одну ніч знайшлися гроші для викупу найбільшого українського банку у його приватних далеко не найбідніших вкладників і акціонерів. До слова: рішення про проведення загальних зборів акціонерів Приват Банка ніхто не бачив. Це рішення ухвалив Уряд і називається це одним словом - "рейдерство". В інтересах, начеб-то, загального блага. Ну від того воно й залишилось рейдерством.

Теза друга:
Розпоряджатися землями сільськогосподарського призначення мають місцеві Громади без жодних винятків. Лише Громада бачить як краще, і лише Громада має можливість контролювати як використовується та чи інша земельна ділянка.

Теза третя:
Набувати в користування зЕмлі в розмірі більшому тридцяти гектарів в праві громадяни України за наявності відповідної освіти або складення кваліфікаційного іспиту. Передавати землю у довгострокове володіння громадянам, які особисто на ній працюють. З правом успадкування нащадками.

Теза четверта:
Забезпечити непорушність права приватної власності на присадибні ділянки. Так споконвіку і природньо було для українського господаря. Для українського куркуля. Мільйони яких були за один-два гектара, за дві корови і три свиней знищені більшовицькими окупантами. І їхні нащадки, які сьогодні називають себе великими реформаторами, хочуть відібрати українську землю, чим остаточно пограбувати українських селян.

П'яте:
Заборонити право власності іноземцям та особам без громадянства на землю сільськогосподарського призначення. Без обговорень. Без консенсусів. Це є світоглядна позиція проукраїнська. Квазі-концепція про, буцім-то, інвестиційну привабливість, багаторічні мантри про так звану неефективність державної форми власності; псевдо стратегії про загальне благо приватизації всього і вся - це все лише прикриття для грабунку Української Нації. Це все від лукавого.

Цілком прагматично наостанок. Земля - це Україна, Україна не продається, Земля не продається!

Date: 2016-12-23 08:37 am (UTC)
From: [personal profile] 0rest
зрозумів, чи не зрозумів - тут не суттєво. Хоч хохма так нічо вийшла :)
Суть справи в тому, що вся ця пропагандована нам система противаг і балансирів - вона, як і різні псевдодемократії, має своє функціональне призначення. Призначення їхнє в тому, системне, щоб ЗБЕРІГАТИ існуючі порядки і лади. А також розмивати відповідальність, з метою ефективнішого контролю над масами.

Ну і: що ти тут збираєшся зберігати у нас? Хуєсосів при владі, злодійкуватих?
Шо, не ясно, що для того, щоб щось зберігати, треба його спочатку побудувати?

Ти пропагуєш систему застою. До сьогоднішнього дня це ніяк нам не пригодиться. і в найближчий десяток років - теж ні.

Так що, як бачиш, все я прекрасно зрозумів. А от тобі ще треба думати. Думай.

Date: 2016-12-23 08:46 pm (UTC)
From: [personal profile] 0rest
нє, я вважаю, що за бажання з любим контингентом можна працювати. І різними ж методами. Але противаги і балансири, з системної точки зору, призначені для рабів, щоб легше керувати ними було. Нема ніяких противаг в реалних системах управлінських. Балансири є, а противаг - мінімум і чітко контрольовані.

Тобто, де бачиш противаги якісь - шукай додатковий контур управління зовнішній. Він там є, хоч і неочевидно видимий.

Нема в Штатах ніяких противаг. Є диктат ФРС і т.п. економічний важелів. А уся туфта про противаги - для ресурсних колоній, типу нашої.

Щодо дебілів - то самі ж і винні, звичайно. Я один вже замахався, чесно кажучи, всіх копати. Набридло, за 20 років. Частіше спостерігаю тепер )

Profile

je_suis_la_vie: (Default)
je_suis_la_vie

September 2017

S M T W T F S
     12
3456789
10 111213141516
17181920212223
24252627282930

Page Summary

Style Credit

Expand Cut Tags

No cut tags
Page generated Sep. 23rd, 2017 04:39 pm
Powered by Dreamwidth Studios