gvynt: (Default)
[personal profile] gvynt
Вчора розгадав загадку відсутності позаземного високорозвиненого життя. Якось днями розповім, якщо не забуду.
vladmradio: (Radio)
[personal profile] vladmradio
Якби у чотирнадцятому столітті придумали слова націоналіст або фашист, то франкофонні англійські патріоти мабуть що так би й називали нашого героя.Привіз вам подкаст зі Книжкового Арсеналу.

bytebuster: (Unnamed04)
[personal profile] bytebuster posting in [community profile] lenta_ua
Перепост допису [personal profile] bytebuster @ [community profile] ua_patriotic_war: Новини одним рядком (3/3)
Перепост допису [personal profile] bytebuster: Новини одним рядком (3/3)

Дєрєвотів™ і газова гангрена

 Гаспром, гудбай. До України зайшов ще один міжнародний газовий трейдер. Основним ліцензованим видом діяльності компанії DufEnergy Ukraine є торгівля природним газом.
 Екваторіальна Гвінея стала членом нафтового картелю ОПЕК. У грудні 2015 року країна приєдналася до 10 країн, що не входять в ОПЕК, які готові були скоротити видобуток нафти в рамках угоди з картелем. My two cents // Думаю, що Екваторіальна Гвінея — це гідна заміна ошалєвшій від собствєнной безнаказанності фашистської бєнзоколонкі. Тому що Екваторіальна Гвінея — це Цивілізація, порівняно з Улусом Джучі.

В ріднім краю панувати не дамо нікому

 Вата палає; публікую з метою чісто-поржать з недолугих спроб дібілів обвинувачувати когось у тому, чим займаються самі у себе:
Госдума России приняла проект обращения к Парламентской ассамблее ОБСЕ с призывом осудить решение о блокировке роssийских социальных сетей.
"Депутаты Государственной думы обращаются к Парламентской ассамблее Организации по безопасности и сотрудничеству в Европе с призывом осудить противоправные действия украинских властей и потребовать отмены их решений, нарушающих фундаментальные права и свободы человека на Украине"
Таким образом, говорится в обращении, "на глазах мирового сообщества продолжается формирование авторитарного государства, основанного на идеях национального превосходства, ксенофобии, межэтнической и межрелигиозной вражды, подавляющего инакомыслие, свободу слова и жестко ограничивающего беспрепятственный доступ к информации".
"Попирается и Конституция Украины, статья 34 которой провозглашает, что каждый имеет право свободно собирать, хранить, использовать и распространять информацию устно, письменно либо иным способом - по своему выбору".

Read more... )
mysliwiec: (Default)
[personal profile] mysliwiec
Урочисте відкриття Потьомкінських сходів після капремонту (і наново збудованого турками Стамбульського парку біля неї).
Нагорі стоять Порошенко, мер Стамбулу і решта місцевого начальства.

Тим хто захоче запитати:
- "А пачєму ані пают єто нє на радном для адєсітов русском язьікє?",
нагадую, що свого часу в тій країні де насилницька русификація була державною політикою, ні виконавець відомих пісень про Одесу Лейзер Йосипович Вайсбейн (сценічне псевдо Лєонід Утьосов), ні автор російськомовної «Ах, Одессы, жемчужины у моря» Модест Табачніков співали іх не рідним ідишем, а нерідною їм обом російською.
Сьогодні ситуація є більш природною, тому що переважна більшість одеської молоді що танцює під цю пісню, є хоча і зрусифікованими, але етнічними українцями, котрим повернутися до рідної мови іх дідів-прадідів, сам Бог велів.


https://youtu.be/xWlIUajbb98

Биті діти

May. 26th, 2017 08:09 pm
gvynt: (Default)
[personal profile] gvynt


На трамвайну зупинку прийшла мати із донькою, що на фото. Я помітив їх тоді, коли побачив, що просто на мене біжить щось мале і рожеве, і почув крики жінки: "Стій, куди ти біжиш, до ясної холери!". Підхопивши дитину, тримав її, поки підійде мати. Мати неквапливо підійшла, але мені не подякувала, а стала лаяти і шльопати доньку.

На доньку ця екзекуція не справила особливого враження. Вона крикнула матусі, що більше її не кохає, і стала бігати колами зупинкою, підбігаючи то до колії, то до автотраси. Жінка повільно кружляла за нею, штовхаючи коляску і волаючи. Потім дитина втомилася і сіла до коляски.

Спостерігаючи за ними, я пригадав, як із цим у Литві. Не пам'ятаю, чи вже десь писав, але якщо ви бачите у Вільнюсі, як хтось кричить або навіть б'є дитину, то можете не сумніватися - то представники російської діаспори. У литовців (принаймні, мешканців Вільнюса) вважається нормою, що дитина бігає собі, і ніхто на неї не кричить - тільки мовчки пильнують краєм ока і хапають, якщо їй щось загрожує. Часом це дратує, особливо коли відбувається у ресторані, куди литовці приходять навіть із немовлятами. Вони якось фільтрують дитячий галас, пропускаючи його повз вуха, і він їм не заважає.

Звичайно, ця жінка не є типовою полькою, судячи з її вигляду. Але мені здається, що у цьому сенсі Польща більше схожа на Україну, ніж на Литву. А в Італії цю мати перехожі напевно лінчували би просто на зупинці, ще до приїзду поліції.
[personal profile] nazavzhdy posting in [community profile] lenta_ua
САМОКАТ

Закончен очередной САМОироничный рейс.
САМОирония, она ведь нужна всюду, и в первую очередь САМОценна она на фронте - для САМОзащиты, но не как САМОцель.
САМОзащитой идёт она от пафоса и САМОлюбования, забористым САМОсадом включая юмор нашего САМОотчёта.
САМОдурством САМОзванства своего включили мы для вас САМОкатный наш рейс, начавшийся с мечты о САМОкате и оды фронту, а дальше он покатился уже сам - САМОпальных САМОучек сюжет и фотографии не самого лучшего качества.
Надеемся, что вы там рассмотрели нашу САМОбытную любовь и нежность к фронту.
И благодарность к вам - тем, кто вместе с нами помогает фронту.
Спасибо вам, люди.
Мы вернулись. Чтобы снова собираться туда, где САМОпомощь и САМОзащита. САМООГРАНИЧЕНИЕ в быту и безопасности - и добровольческое САМОвыдвижение.
И самое главное - там на каждом шагу САМОотверженность.
Слава ей.

... а мечты сбываются.
И рейс, начавшийся с мечты о САМОкате - закончен САМОкатом, который ждал меня у порога.
Спасибо, Татьяна Лабунец (Tatiana Labunets) оплатившая его, прекрасный.
Спасибо, Kera O'Brien, что выбрала и привезла мне этот самокат.
Смотрите, как я счастлива, смотрите!

И не завидуйте. Я дам вам покататься. Обязательно, как только вы приедете в Ф.О.Н.Д. - а двери Ф.О.Н.Д.а открыты для всех.

Ваша Леди, Ф.О.Н.Д. и

САМОКАТ!

Read more... )

https://www.facebook.com/diana.makarova.37/posts/1430606493666714

Реквизиты Ф.О.Н.Да Дианы Макаровой.
don_katalan: (Default)
[personal profile] don_katalan
Stanislav Kukareka
Так вот, в чем собственно разница? Высоковольтный провод на столбе - может вас убить. Если вы полезете на столб. Если не полезете - то вряд-ли. Хотя конечно может быть какой нибудь технический эксцесс. Какой-нибудь житель Техаса может вас пристрелить за проникновение на его землю, руководствуясь какой-нибудь castle doctrine. Но если вы не полезете на его землю, то вероятно вы подобного насилия сможете избежать.
Насилия избежать обычно можно, так или иначе. В том числе путем например подчинения требованиям, хотя это конечно не всегда и не факт что надолго. Агрессии избежать нельзя. Агрессор тем и отличается, что он вас активно ищет, с целью нарушить какой-то статус-кво. Быть может даже для того что бы сделать вашу жизнь невыносимо лучше. Но он тверд в своем стремлении, и это стремление рано или поздно приведет к тому или иному насилию.Read more... )
Вы кагбэ сами намекаете любому террористу (потенциальному), мол если тебя государство достало совсем уже сильно, до такой просто степени что аж кушать ты не можешь - то пойди взорви троллейбус. Угандошь десятка 2-3 каких-то абстрактных лохов вместо того что бы шлепнуть пару полицаев которые с тобою непосредственно творят то непотребство что тебя так возмутило. Странная логика в разрезе гуманизма. Но это тоже есть прямое следствие той самой "социализированной" агрессии. И потому тот терроризм крепнет. И стал чуть ли не главной проблемой в современном мире, и главной темой совещаний всякой G7. Так я хочу вам кагбэ намекнуть, это лишь следствие. Следствие того самого культа социальной агрессии и прямой результат разрушения самого института права.
bytebuster: (Unnamed04)
[personal profile] bytebuster posting in [community profile] lenta_ua
Перепост допису [personal profile] bytebuster @ [community profile] ua_patriotic_war: Новини одним рядком (2/3)
Перепост допису [personal profile] bytebuster: Новини одним рядком (2/3)

Московсько-арапський тероризм

 В Афінах підірвали авто із екс-прем’єром Греції. Вибуховий пристрій було заховано в конверті. Пападемос також займав пост віце-президента Європейського центрального банку.
My two cents // Щоб було зрозуміло, що тут відбувається:
У вівторок країни єврозони знову не змогли домовитися про виділення Греції чергового траншу кредиту.
Парламент Греції, попри масові протести розбещеного лінощами населення, схвалює новий пакет заходів жорсткої економії.
Тобто, якщо трошки грубувато називати речі своїми іменами, то можна сформулювати так:

 1. Греки за минулі 20 років відучилися працювати
 2. Їм у цьому активно допомагало власне начальство
 3. А гроші звідки? — Частина від ЄС, а частина — від моцкви.
 4. В обмін грецький прем'єр Цитрус лобіює московські інтереси, підриває єдність ЄС щодо спротиву московській загрозі тощо.
 5. Причому, греки настільки вдало маніпулювали на політичній арені, що примудрялися отримувати пожрать як від моцкви, так і від самого ЄС. Типовий шантаж у дусі московської банди «КНДР», ага.
 6. І усіх усе влаштовувало. До того моменту, коли у моцкви не закінчилися гроші.
 7. І греки зрозуміли, що далі — цуґцванґ. У кращому випадку — викриття шашнів з моцквою і судове переслідування грецьких вата-жків. У гіршому — соціальна нестабільність, аж до можливості воєнного перевороту. Хто не знає, на що здатні греки, — ґуґліть про «чорних полковників».
 8. І тому греки, всупереч власному бажанню — і бажанню розбещеного лінощами охлоса! — змушені обирати режим жорсткої економії.
 9. З іншого боку — вже не треба бути маріонеткою моцкви, яка зсередини руйнує єдність ЄС.
 10. Що моцкві, природно, не подобається.
 11. І моцква робить єдине, що вона вміє — фізично вбиває тих, хто у Греції приймає рішення. Що ми і спостерігаємо у цій новині.

Read more... )
hozar: (Default)
[personal profile] hozar
Хотел бы я гордится страной? Да, наверно хотел бы, а почему нет?

Хотел бы приехать в Берлин - а там все немцы на наших "Жигулях" и "Волгах". На "ИЖах" и "УАЗиках" колесят по разбитым своим дорогам. А "Москвич" АЗЛК - так и вовсе у них культовый автомобиль, доступный только избранным. Бандиты на нём только авторитетные и политики рейхстага разъезжают.
А своего автопрома у них нет абсолютно. Ну, то есть номинально вроде как имеется, конечно, но покупают местное дерьмецо разве что совсем уж конченные неудачники.
И сами немцы даже над своими машинами смеются. Так и говорят про них - дас ист шайзе ведро.
А спросишь немца - а почему всё так у вас? И он начнёт, с кислой миной рассказ про триста лет римского ига, про то, как после войны восстанавливаются они до сих пор, про то, как на две части стеной их разделяли, про то как Эрих Хонеккер всё развалил, а Гельмут Коль всё пропил...

Хотел бы я зайти в супермаркет электроники где-нибудь на окраине Токио, а там - сплошь "Рубины", "Рекорды", "Витязи", "Радуги" да "Горизонты" стоят. А сами японцы ни черта телевизоры делать не умеют. Бывает сделают, конечно, но такая гадость получается - курам на смех. Затеют какой завод строить по выпуску телевизоров или, скажем, стиральных машин - и ничегошеньки то у них не выходит. Всё разворуют, растащат, а чего не разворуют - то поломают, криво прикрутят и пропьют. Спросишь, зачем пьёте да воруете - а они, и без того узкие глаза прищурят, и ну про Хиросиму с Нагасаки слёзные истории рассказывать. Мол такое то мы пережили, где ж теперь нормальные телевизоры то делать?! Ну сам подумай! Така уж у нас текучка, така текучка!
Ну не их это - электронику создавать. Нет таланта у людей, не дано.
Хотел бы, что бы весь мир чутко замирал в ожидании выхода нового нашего смартфона. Что бы ажиотаж был, слухи что бы ходили - а сколько стоить будет, а какой дизайн, а ПО какое?
Что бы очереди за ним, давки, драки. Что бы в кредиты люди влезали, в долги, но всё равно покупали бы.

Хотел бы приехать в соединённые штаты, и там мне какой-нибудь реднек, узнав откуда я, сходу начал бы бахвалится, как дед его Ла-Манш героически форсировал, и что Армстронг - первый человек на Луне. А я бы ему так спокойно, вежливо - а ничего, уважаемый американец, что и джинсы, и телефончик, и автомобильчик и прочие гамбургеры ты жрёшь наши, посконные, а своего у тебя кроме Армстронга - ничего то и нету. Да и Армстронг - тоже ещё не факт, что на Луне был. Не доказано.
А он тогда весь как раздуется, как ногами затопает и заверещит про ракеты, которые ещё при Рейгане сделали, про то за сколько минут они долетают и в какой пепел всё сжигают, как их все военными базами окружают! И опять про деда воевавшего, про Армстронга, и про то, что не любит его никто, хотя он и хороший, весь в деда. Или в Армстронга.

Хотел бы, что бы в Париже страшно ценились бы одеколоны" Шипр", "Саша" и "Тройной". А всякие там зловонные ихние "Кензо" и "Шанели" продавались бы только в отделениях "Почты Франции" да в киосках "Парижпечать" за смешные копейки и исключительно в качестве пойла для опустившихся алкашей.

Хотел бы, что бы модницы из Милана приезжали бы в Самару за новыми коллекциями платьев и сумок. Что бы везли бы их потом в свою убогую Италию и там бы продавали соотечественникам с накруткой в 700%.

Хотел бы, что бы каждый дурачок, пишущий про нас гадости понимал, что и интернет, и гугл, и живой журнал и фейсбук, и компьютер и планшет - всё придумали и сделали мы. А он кроме своих злобных высеров ничего никогда не придумает. И что хоть по сто раз на дню он своим армстронгом и хиросимой пусть гордится, а толку от этого - никакого.

Так бы я хотел, ребята.
Но не получается.
don_katalan: (Default)
[personal profile] don_katalan
Алі Татар-заде
- Центральна Рада розгорнула дипломатію. - Тривога києвських росіянців. - Чутки про українізацію армії. - Продовольчий бунт в Кременчузі.
__________________
Призначена раніше делегація Центральної Ради вирушила до Петрограду на переговори з Тимчасовим урядом. До делегації включено В. Винниченка, С Єфремова, М. Ковалевського, Г. Одинця, Д. Коробенко, І. Сніжного, матроса Письменного, полковника Пількевича, Д. Ровинського. Делегатам доручено домогтися від Тимчасового уряду видання акта з принциповою згодою на право України мати національно-територіальну автономію, призначення комісара у справах України при Тимчасовому уряді і урядового комісара на всю Україну з крайовою радою при ньому, ассигнування коштів на культурно-національні потреби українського народу.
Цього ж дня у Раді військових депутатів Київського військового округу була утворена українська фракція, яка стояла на платформі української автономії.
____________Read more... )
gvynt: (Default)
[personal profile] gvynt


Мені часто доводиться спілкуватися із іноземцями, і вони у відвертих розмовах питають: чому ви в Україні пишете і розмовляєте російською? Я так-сяк пояснюю, коротенько розповідаю про історію і таке інше. Іноземці ввічливо кивають і змінюють тему бесіди, але я відчуваю, що насправді вони не зрозуміли, чому люди, які мають свою мову і знають її, замість неї використовують чужу, тим більше ворожу. А нещодавно мене шокувала литовка, яка спитала, що таке "русифіковані українці" і так само не зрозуміла моєї відповіді (тобто не зрозуміла, чому зараз, коли зовнішнього тиску і переслідувань вже немає, а є війна, ми залишаємося русифікованими).

Тому спитаю своїх дописувачів з України:

1) чому ви пишете у блогах російською мовою, хоча володієте українською?
2) чи не видається вам ненормальним такий стан речей?

Дякую за відповіді.

Покращення

May. 26th, 2017 10:38 am
gvynt: (Default)
[personal profile] gvynt
Зробив весняне генеральне прибирання у блозі - сховав неактуальні репости і страшні новини трирічної давнини, і прикрутив шкурку від http://travel-ua.dreamwidth.org/, яка непогано виглядає на смартфонах, і яка автоматично вирівнює великі картинки по ширині (але треба буде потім ще трошки у ній покопирсатися)
bytebuster: (Unnamed04)
[personal profile] bytebuster posting in [community profile] lenta_ua
Перепост допису [personal profile] bytebuster @ [community profile] ua_patriotic_war: Новини одним рядком (1/3)
Перепост допису [personal profile] bytebuster: Новини одним рядком (1/3)

В ріднім краю панувати не дамо нікому

 Ригівський реванш не пройшов. Рада відмовилася скасувати закон про мовні квоти на ТБ
 Ригівський реванш не пройшов. Рада не схотіла скасовувати заборону на власвіську калорадську стрічку
 Доля банків держави-терориста в Україні: НБУ отримав запити про погодження покупки московських "Сбєрбанку" та "Промінвестбанку"
 Міськрада Чернівців заборонила діяльність колабораціоністського угруповання "Оппоблок"
 Дискусія про візи в Україну для московитів: якась алкоголіца із угруповання "МЗС РФ" завила про «шлях у нікуди».
 Та сама алкоголіца нарікає, що Брюссель "втратив ідентичність". Алкоголіца Захарова вирішила, ніби щодо України Євросоюзу "всі цінні вказівки спускалися з "обкому".
 У тому само алковєдомствє заявили, що заборона в Україні калорадської стрічки колабораціоніста Власова відкладе виконання Мінських угод

 Суд відпустив під заставу в 15 мільйонів екс-керівника податкової Луганщини Антипова
 Суд випустив під заставу екс-начальника Дарницької податкової Києва
 Суд відпустив під заставу екс-заступника голови податкової Полтавської області

Read more... )
don_katalan: (Default)
[personal profile] don_katalan
Stanislav Kukareka
Наша отечественная либертарная тусовка - это какое то совсем отдельное явление, не столько даже в смысле политическом или идеологическом, сколько в плане культурном, и я бы даже сказал логическом, если бы то слово было хоть отчасти применимо. Они меня пугают просто до дрожи в коленках, и я теперь отчасти понимаю почему у нас на правом фланге политического спектра - такой пиздец и запустение...
Ребятам например не нравится монетаризм. Скажу вам по секрету, мне он тоже не нравится. Но несмотря на то что мне не нравится - я таки не пытаюсь отрицать очевидного, и прочую реальность что дана нам в ощущениях, и уж тем более не аргументирую свою позицию теориями времен очаковских и покоренья Крыма. Я уважаю классиков австрийской школы, но то о чем они писали и современность - это таки разное, и следует поправки на ветер тут делать. Нравится оно им или не нравится, правильно это или не правильно - но монетарные методы нынче широко используются и во многом определяют. И спрятать голову в песок тут не получится, тут пол бетонный.
Хороши эти методы или плохи - вопрос десятый, но еслиRead more... )
mysliwiec: (Default)
[personal profile] mysliwiec
Originally posted by [personal profile] ibigdan at Просто климат суровый


Дорожная сеть в России и Финляндии
 
mysliwiec: (Default)
[personal profile] mysliwiec
Ходаковский:
- В августе 2014, если бы Россия всевозможными подпольными методами не вмешалась и не оказала бы содействие, мы бы проиграли... в течение 2-3 недель мы бы потерпели поражение.https://youtu.be/bSTMDYh8Bmo

Hydropolis

May. 25th, 2017 09:56 pm
gvynt: (Default)
[personal profile] gvynt
Ходив дивитися на чортів:Ще... )
[personal profile] nazavzhdy posting in [community profile] lenta_ua
Юная и прекрасная Замполит представилась по имени-отчеству.
Я подумала и тоже назвала свои имя-отчество. Отвернулась и подмигнула отряду, который привела юная и прекрасная Замполит.
Отряд понимающе хохотнул.
Замполит в прошлой мирной жизни звалась Синдереллой, но нельзя было показать, что мы об этом догадались.
Прекрасная юная замполит взмахнула крохотной ручкой и девять великолепных богов войны послушно устремились к машине.
Восемнадцать рук уперлись в капот, восемнадцать ног поерзали в песке, девять прекрасных юных мужских задниц, обтянутых камуфляжем, одновременно напряглись и ...

... Вжик снарядом вылетел из песочной воронки.
- Жаль, не успела сфотографировать. - с трудом отрывая взгляд от девяти задниц, сказала я.
Прекрасная юная Замполит наклонила голову, пряча улыбку.
Кажется, она меня понимала.

И нет среди моих читательниц такой, что не поймет меня!https://www.facebook.com/diana.makarova.37/posts/1429791730414857

Реквизиты Ф.О.Н.Да Дианы Макаровой.

Profile

je_suis_la_vie: (Default)
je_suis_la_vie

April 2017

S M T W T F S
      1
2345678
9101112131415
16 171819202122
23242526272829
30      

Style Credit

Expand Cut Tags

No cut tags
Page generated May. 27th, 2017 06:19 am
Powered by Dreamwidth Studios