je_suis_la_vie: (Everything a lie.)
[personal profile] je_suis_la_vie
Чудовий приклад того, до чого доходить ситуація, котра починається зі слів "російській мові - державний статус".

Як я за свае грошы адкрываў рахунак на беларускай мове

Гісторыя для прачытаньня ўкраінскім сёстрам і братам, каб ведалі, што будзе зь іх моваю, калі верх возьмуць неабальшавікіДавно любив слухати "Ляпіса Трубєцкого".
Слухали разом з дружиною. Ще вони буди дуже популярні наприкінці 90-х. Їду до університету в автобусі, а місцеве радіо частенько крутить "Ти ти-ти кінула", чи "Знай - єта любовь"... Або з дружиною купимо альбомчик на розкладці. Дикі 90-і, хто тоді думав про ліцензійні касети? Ніхто. Коштували вони по 2 гривні і сидимо за вечірнім чаєм слухаємо...
Досить привабливо було слухати гуморні пісенькі цього бєларуського гурту... Але досить скоро наобридло.

В цей час Бацька вже набирав оберти, але "Ляпіси" на кожному розі несли, що вони поза політикою, що вони лише музиканти і політика їх не цікавить.

В цей час у нас набирали оберти протестні настрої. Протести на Майдані, протести всеукраїнські, "Україна без Кучми", наші співаки теж набирають обертів, дедалі більше україномовних гуртів та виконавців, яким зовсім не байдужа політика і що буде далі з Україною - вони відкрито заявляють про свою громадську позицію, - що зрештою і вилилося у Майдан.

"Ляпісів" же ж - політика досі не цікавить.

4 Квітня, 2012 рік.
До нашого Харкова завітали "Ляпіси", з програмою "Нє бьіць скотам" і саме в цей день до Харкова у рамках Всеукраїнського туру завітав Тягнибок. Навіть час зустрічі збігався з часом концерту.

Звісно, що я, не вагаючись, обрав зустріч з Тягнибоком...

А сябрам з прекрасної Бєларусі, де народився мій батько (Берестя), від мене гарячий привіт. Нарешті ви роздуплилися. Нарешті вас зацікавила політика, нарешті ви почали співати політичних пісень. Нарешті, біс забирай, - БЄ-ЛА-РУСЬ-КО-Ю!

Тільки питання, вибачте, що кацапським матом, - а чи, блядь, не запізно? Чи не проїбали ви вже любу милу Бєларусь? А чи не треба було бєларуською співати ще 20 років тому? І про політику?

Але мене ви, "Ляпіси", вже не цікавите. Що ви можете мені розповісти про те як не бути скотиною? Нічого. Мені нічого. Міхалок, - ти козел!

Хто має макітру - зрозуміє до чого я це все написав.

Слава Україні!
Жиє Бєларусь!
Смерть москалям!
From:
Anonymous( )Anonymous This account has disabled anonymous posting.
OpenID( )OpenID You can comment on this post while signed in with an account from many other sites, once you have confirmed your email address. Sign in using OpenID.
User
Account name:
Password:
If you don't have an account you can create one now.
Subject:
HTML doesn't work in the subject.

Message:

 
Notice: This account is set to log the IP addresses of everyone who comments.
Links will be displayed as unclickable URLs to help prevent spam.

Profile

je_suis_la_vie: (Default)
je_suis_la_vie

September 2017

S M T W T F S
     12
3456789
10 111213141516
17181920212223
2425262728 2930

Style Credit

Expand Cut Tags

No cut tags
Page generated Oct. 19th, 2017 08:10 pm
Powered by Dreamwidth Studios