je_suis_la_vie: (Іду на ви!)
[personal profile] je_suis_la_vie
Я не скажу, що я так ДУМАЮ. Я так ДИХАЮ. Я дихаю цією думкою. Про цю еміграцію "хароших руссскіх" я кричу криком з 1991. Їх нема. Ні Макарєвіча, ні Земфіри, - нікого.

"Харошева рускава" можна в оптичному прицілі побачити, - і лише там! Люди прокиньтеся, бо цього разу це наш останній шанс! Не скористаємося - зникнемо як народ.

Руззкаїзичниє? Ви для них точно такі ж хахли!

-------

ПРО ГРОМАДЯНСТВО.
ФБ Оксана Забужко©

За вчора-позавчора з десяток різних людей прислало мені інтерв'ю Чубайса, в якому той "переносить" столицю майбутньої "нової Росії" - в Київ(((((. Пильний, бачу, народ зробився) - і слушно.

Авжеж, оце і є та міфічна "либеральная Россия", яку нам активно рекламують Шустер з Є.Кисельовим. Та, яка "в темі", що злив Путіна - питання давно вирішене, як і розпад Росії на кілька "уділів"/протекторатів, - і готує собі у вигляді України новий плацдарм. "Ты их в дверь, они в окно")c), "Здравствуй, Маша, я Дубровский" (с), чи то пак - Ходорковский)). А за ним, гляди, і "архітектор розвалу" Сурков, і вся ФСБшна рать підтягнеться, - як і в 1991-му, трохи перебудувавши ряди, схема знана.

Нема ніякої "ліберальної Росії", забудьте. Поховали її разом з Валерією Іллінішною, царство їй небесне. Порядні й притомні росіяни (хто не виїхав) зараз загнані в дзюри як миші і по телеекранах не світяться, хто сильно висовується - одержує по кумполу "от неизвестных лиц". А ті, що дуже публічно нам "зображають лібералів", - в дійсності просто огладжують корову перед зарізом.)) "Не мытьем, так катаньем", не Градами - то "ладиком-ладиком" - "тільки дайте /себе в руки взяти" (с).

Просто, для пам'яті:
- Ходорковський збирався "воевать за Кавказ" (с),
- Шендерович уже проінформував українців через УП, що "Киев русский город" (с),
- Уліцкая ще позаторік оплакувала на форумі в Празі "русский Крым" (с)...
Ліврейні імперці, ага. І це тільки "перший десант" - справжній "Київ Скоропадського-2" ще попереду)).

А ідея "России со столицей в Киеве" належить іще Каткову - він це задовго до "тамтої" рос. революції пропонував. І Дугін цю саму ідею ще наприкінці 1990-х штовхав - газетку зі статєйкою я зберегла)).

Просто, терміти - виїдають одне дерево й переселяються на друге. Тільки щось мені здається, що цим разом конфіґурація буде ой як іншою... Бо це не 100-літній - це 500-літній цикл. І є в цій історичній драмі, крім "либеральной России")), й інші гравці...

А от що наразі потрібно Україні, то це, нарешті, - Закон про громадянство. І це, далебі, не менш важливо, ніж "стіна на кордоні".

Date: 2015-07-07 04:34 pm (UTC)
vladmradio: (fofudja)
From: [personal profile] vladmradio
що характерно, виключень у цьому правилі не спостерігається...

Date: 2015-07-08 05:42 am (UTC)
balu: (Default)
From: [personal profile] balu
Найбільша проблема у тому, що українці залюбки русифікуються самі. Навіть зараз величезна кількість людей хоче дружити з Росією і вважає СРСР найкращим періодом для України.
А закон про громадянство - це та формальність, яка легко обходиться. Наприклад Естонія, заможна країна, член ЄС, а, якби не третина населення - вата.

Profile

je_suis_la_vie: (Default)
je_suis_la_vie

September 2017

S M T W T F S
     12
3456789
10 111213141516
17181920212223
2425262728 2930

Style Credit

Expand Cut Tags

No cut tags
Page generated Oct. 21st, 2017 05:50 pm
Powered by Dreamwidth Studios