je_suis_la_vie: (Default)
[personal profile] je_suis_la_vie
Якось придбав я на ebay книгу "ILFORD. Black and White Film Processing". Один долар. Доправка була дорожчою.
Це було в 2009, я тоді працював у мета.уа, по дорозі на роботу забіг на пошту, щоб забрати книгу.
На роботі розпаковую позирити, сусід по робочому кабінету Валера Філатов такий, цікавиться, де це я таке гарне взяв.
- На ібеї купив.
- Ой, а я боюся там купляти, бо мені як понарозказували, як там дурять...
- За 25 покупок, які я там зробив, мене ще ніхто жодного разу не надурив...
- Ну та то поки, ти певен, що й надалі не надурять, щоразу нова покупка новий ризик, ще й коли не знаєш ту людину, вона з іншого кінця світу...
- Слухай, вас на кожних виборах годують обіцянками, конкретні люди, з конкретними прізвищами, після виборів ви отримуєте від них хрін на таці, а наступні вибори - і ви знову за них голосуєте...
- От, блядь, ні нада ета гнілоє талкавіще, я галасавал і буду галасавать за Вітрєнка! Пусть всєм будіт хуйова, как мнє хуйова!

Я умію притиснути правильною постановкою питання будь-якого рускомірца, тоді він втрачає людську подобу, і вся оця брехлива совінтелівська машкара з нього вмить злітає і ти бачиш його справжнім.

Такого самого типа я бачив коло виходу з метро "Олексіївська", де минулого року роздавав перед виборами газету "Свобода". Той хлопака роздавав за Самонеміч за 150 гривень за одну роздачу. Він зачепився, яка у нас програма, я почав про програму, але швидко з'ясувалося, програма його геть не гребе.

Будь-які мої аргументи проти Кєрнеса він відшивав красивими загальними фразами про "крєпкого хазяйствєнніка". Лавочки в метро за півтора мільйона - ну і харашо, а ви би ні укралі? Вирубав лісопарк, - ну і харашо, разгрузіл центр горада от машин, пасаділ цвіточкі, стала лєгчє дишать. І так далі маячня в тому ж дусі...

Це та категорія, котра голосувала за Кєрнеса не тому, що він конкурентний і здатний до реальних справ, а тому що він відповідає вимогам середньостатистичного рускомірца. Тому що проти України. У цього коло метро, до речі, родичі в Злопатоєдланді, і він з цього приводу дуже втішався, ніби в нього дядя Рокфеллер. Це категорія понаїхавших окупантів. Перше покоління народжених в Україні, а батьки приперлися у 70-80 як "маладиє спіциалісти", ніби в нас своїх бракувало... Ну то й козі зрозуміло.

Отже, це була складнопідрядна приказка, зараз казка.

Я вже було наспостерігався за бульканням емоцій з приводу е-декларацій. Один задекларував годинники, інший задекларував вила, ще хтось два десятки авто, борець зі злочинністю усіх часів та народів великий прихильник фентезі задекларував пляшки з винами, - а ще всі декларують кеш. Кеш, і ще раз кеш, навіть патріот задекларував мільярд гривень кешу (https://public.nazk.gov.ua/declaration/38ca0a6a-cad5-4cc1-bb68-eb1ee9ad38e9).

Сороки. Якось разом з дітьми спостерігав у зоопарку за сороками, кинеш їй блискучу монетку, вона підійде, озирнеться по боках, закопає. Кидаєш іще одну, вона і її так - роззирнеться в усі боки і зариє. Сороки. Навіть нема сил називати їх міцнішими словечками, бо вони їх не варті, - вони просто сороки.

Гірше за все з цього, шо виборці не зроблять жодних висновків. Вони знову проголосують за тих же сорок і красиво виправдовуватимуться "цвіточкамі" та "свєжим воздухам", образно кажучи - це "нижчі касти". Щодо "вищих каст" виборців, у них і "претензії" дещо "вищі", - ось ваш Махніцький (http://je-suis-la-vie.dreamwidth.org/238820.html) шо зробив?! А ваш Швайка, як був міністром агрополітики - обікрав усіх фермерів, особняки собі понаставляв, ну й взагалі, хоч серед свободівців багато бійців, але загалом Свободі "отказать". Офігенна логіка! І вона логічно вкладається в логіку Валери Філатова і того хлопака з газетами від садонемочі.

Для себе я пояснюю це одим: люди бояться Свободи, бо інтуїтивно відчувають, що Свобода дійсно зробить усе, що має у своїй програмі. І саме цього бояться такі "критики". Ті всі ваші аргументи про Швайку і Махніцього на тлі тих, хто займався обіцянством, ошуканством і їх знову й знову обирають - це лише смішна відмовка алкаголіка на кшталт "а ти мені наливав?", ніби такий немічний, шо сам собі не наллє...

Але природу не одуриш. Серед Правого Сектору і Азову немало затятих і хоробрих бійців, але я ж і козі зрозуміло для чого ці рухи, як такі, було створено. Лише для того, щоб нейтралізувати й розбавити Свободівський електорат. Більше нічого. Таке моє бачення. Останнє інтерв'ю Білецького лише підтверджує цю тезу. В тім інтерв'ю пан Білецький "авторитетно заявляє", що вони "власне кажучи антисистемні".
І тут все ясно: махання кулаками на вулиці це добре, коли іншого вже не залишається, але до концептуальних змін вулиця не призводить. Допоки Свобода була, умовно кажучи, вуличною партією, вона влаштовувала таких "радикальних" пацанів. Щойно вона стала партією парламентською, вказала на нові горизонти, ці горизонти хлопцям не сподобалися, бо тоді треба міняти щось у собі...

Хлопчики, - а ви просто замерзли на своєму вуличному рівні.

Рости, ви не збираєтеся. Ви просто любите себе у цьому стані, бо в іншому ви не існувабельні.

Ось і все пояснення. Всі ті красиві словоблудія Білецького про "культурно-вишиванковість" Свободи, це лише облуда, така точно облуда як МЕТА.УА (філія яндекса), завдання котрої з самого почаку було одне - зайняти в Україні айтішну нішу і не дати розвиватися ніякому вартісному айті проекту в Україні. Куратори з яндекса про це ретельно дбали...

Отже, все це е-декларування практично нічого не змінить. Кіло гречки, діодова лампочка (нові віяння у підкупі виборців) і знову обиратимуть цих же сорок, і знову топтатимуться на тому ж рівні, і знову ж плакатимуться на тяжке життя, і що всі крадуть (з натяком "а нам красти не дають").

Прикро, що ви їх знову оберете...


P.S. Ігор Коновалов (Igor Konovalov) Ігоре, я тобі обіцяв відповісти щодо "зємля крєстьянам", котре ти процитував тут https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=724259611059041&id=100004250265373

"українське селянство споконвіку прагло мати землю в особистій власності. ОСОБИСТІЙ. у нас, на відміну від Московщини, общинна обробка не була розповсюджена, і все трималось на індивідуалізмі. більшовики недарма виголошували «землю селянам», а не «землю державі, а там подивимось»."

По-перше доцитовуй цитати до кінця (https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=681616545323348&id=100004250265373), щоби розуміти їх повне значення в історичному контексті. "Зємля крєстьянам, фабрікі рабочім", по-друге треба розуміти хто це сказав, зважати на його менталітет, і дослідити як зреагували українці на цей заклик.

Коли ми доцитовуємо той ленінський заклик до кінця, то відразу виникає питання, а чому фабрики - ні тоді, ні досі - не у "рабочіх"? І ніхто це питання досі не піднімає. Лише першу половину питання - землю. Про фабрики дослідиш сам, про землю я тебе підштовхну у правильному напрямку.

Після повстання Омелі Пугача, коли того вже на шматки порубали і піддали анафемі, бояри зібралися порадитися як вони надалі запобігатимуть таким страшним потрясінням. Бо вони висіли на волосинці від повного свого краху, позаяк мужики, котрі пішли за Омеляном були доволі освічені, вели торгівлю через Каспій, і вже було побачили світ, як живуть інші люди. Тому вони пішли за Омеляном з ідейних причин.
Бояри подумали й вирішили. Нема чого мужикам їздити за кордон. Також вирішити питання з землею таким чином, щоби мужики билися за неї між собою, аби вся їхня повстанська енергія вигоряла в їхніх міжсобойчиках - еголітаризм.

Навколо "дєрєвні" були земельні наділи, поділені на одиниці. Кожна родина отримувала кількість одиниць наділів, що дорівнював кількості осіб у родині. Наділи розподілялися між родинами щороку. Ті наділи, котрі ти мав минулого року, наступного року переходили комусь іншому. Тоді виник такий термін "воєнноплєнная зємля". А цей уклад став називатися "Пєрєдєльним укладом общества". Тобто щороку землю "пєрєдєлялі". В результаті ніхто з них про свою землю не дбав, бо хто дбатиме за військовополоненим?! Ти?! Не думаю, коли навіть ОБСЄ на них байдуже...

Таке тривало більше сотні років, минуло 6 чи 7 поколінь, котрі "звикли" до такого ставлення до землі. У 1893 році вирішено було, пєрєдєлять землю не щороку, а раз на 12 років. Якщо ти порахуєш 12 років, то потрапиш на 1905 рік. Потім додаси до 1905 року ще 12 років і матимеш 1917, а ще плюс 12 = 1929 - колективізацію. І ніяких тобі фабрік рабочім, до речі!

І уяви собі, більшовики майже пролетіли із захопленням влади, все валиться, треба зробити усе можливе, аби завалити фронт і програти війну Німеччині. Що треба зробити? Ленін, знаючи менталітет московита, використав мінімальну необхідну дію - гукнув, щоб усі почули - "зємля крєстьянам". В окопах Першої Світової сиділи мільйони мужиків, котрі вже мали тремтіння рук від думок, що ось там вже намічається "пєрєдєл", а вони тут в цих триклятих окопах вже було як три роки! Зачувши "зємля крєстьянам" - вони покидали окопи і рвонули додому на "пєрєдєл", за їхнім розумінням - остаточний! Фронт упав. Більшовики скористалися тим, що царська армія, як інституція перестала існувати, і невеличкою купкою відморозків здійснили жовтневий державний переворот (у "Повному зібранні творів Сталіна" це, до речі, офіційний термін "октябрьській пєрєворот", "революцією" він став уже тоді після 1937, коли усіх його учасників було перестріляно і написано "Краткую історію ВКП(б), де було подано "єдіно правільную точку зрєнія", заперечувати ніхто вже не ризикнув).

Що у цей момент роблять українці, котрі теж сиділи там же ж у окопах, і теж чули цей заклик? Вони то його почули, але вони його геть не зрозуміли. Я теж його не розумів на уроках історії в школі. Ну і шо? Ну землю селянам. Ну і шо? Голос крові - він і є голос крові. В цей час, українці змагалися за свою Державу.

Ти можеш чмихнути носом, сказати який брєд цей Криниця понаписував, але доходимо до 1929 року. Це 1917+12. Колективізація. Там на Московщині усі прекрасно колективізувалися, їм було не звикати. Майже 200 років прожили в "пєрєдєльному" укладі суспільства, тож їх просто повернули до звичного стійла. Вони й не дуже заперечували. На Тамбовщині трохи побрикалися, Тухачєвський подушив їх циклоном бе, на тому й усе...

Але Українцям це було щось дике. Нагинали українців на це дуже довго і жорстоко, опиралися українці запекло. Звідси й Голодомор 1932/3, потім його довелося повторити у 1947. І все одно українці досі не розуміють оце "зємля крєстьянам". Слова ніби знайомі, але смисли якісь мертві.

Отже, Ігоре, повертаючись до твоїх безтолкових аргументів (як в тому айтішному анекдоті "прочитайте ж нарешті документацію!"), прочитай нарешті Програмовий документ ВОС.

ВОС пропонує землю у власність громадянам України, але без права перепродажу. Продати ти її можеш лише у Земельний Банк за ринковою ціною. Купити там ти її зможеш за ринковою ціною. Торгувати, перепродавати - барижити нею ти не зможеш. Купуй, працюй на ній. Барижити - ні.

Про "пєрєдєльний" уклад московського суспільства більше можеш почитати і, дуже бажано, подивитися тут (http://je-suis-la-vie.dreamwidth.org/209529.html). Там же ж логічно і про Пєрєстройку знайдеш (https://uk.wikipedia.org/wiki/Голіцин_Анатолій_Михайлович https://www.youtube.com/watch?v=facg5prt6uM), пєрєстройка - це лише різновид "пєрєдєльщіни". Облуда для усього світу.

Ти відчуваєш різницю? Ти відчуваєш хибність твоїх аргументів?

Date: 2016-10-31 07:37 am (UTC)
vladmradio: (Default)
From: [personal profile] vladmradio
Білецький ще хтозна коли спалився, як був назвав у коментарях Кернеса луччім мером.

Date: 2016-10-31 09:37 am (UTC)
From: [personal profile] 0rest
1.Я ж кажу: єдиний вихід - це позбавити цих людиноподібних мавп права голосу назовсім. Але відібрати це право ми від нього не можемо насильно - бо нелегальна дія. Ні, хай сам продасть за якусь тищу гривень і радується. І ще буде вважати, що всіх наколов.

Державна програма з викупу голосів - ось панацея від дебілів совкових.

2. Щодо Свободи - то тут ти себе показуєш, як політично незрілий тип. Я ж тобі наводив аргументів, в т.ч. і з власного життя, що то є та свобода і на що вона працює. І на кого. Невже досі не дійшло?

Ну, подивись хоча б на результати їх діяльності в округах, де вони перемогли, на Львівщині, Франківщині, Тернопільщині. Це ж тупі совки, лише в вишиванках, вся різниця.

Може в вас там зібралися чуть кращі представники, в силу наближення до кордону ворожого, але повір, як тільки ви всю чорну роботу зробите - вас попруть нафіг і замінять совками. Як це було на заході тут.

Не будь дурнем, вчи новітню історію.

Profile

je_suis_la_vie: (Default)
je_suis_la_vie

September 2017

S M T W T F S
     12
3456789
10 111213141516
17181920212223
2425262728 2930

Style Credit

Expand Cut Tags

No cut tags
Page generated Oct. 22nd, 2017 12:46 am
Powered by Dreamwidth Studios